Svadba, večierok alebo stužková ako z katalógu

Jana Dutková už 6 rokov robí radosť druhým a pripravuje im nezabudnuteľné zážitky. A predovšetkým snúbencom a mladomanželom, ktorí si nielen predsvadobné obdobie, ale aj tento výnimočný deň, môžu naplno užiť bez starostí! A taký môže byť aj ten váš.

Na aké podujatia sa zameriava vaša agentúra HARLEKYN?

Sme na trhu šesť rokov a snažíme sa ponúknuť naším klientom kompletné služby. Zameriavame sa predovšetkým na svadby, ale aj plesy, oslavy, rôzne eventy, firemné večierky aj stužkové.

Aké služby možno využiť práve na svadbu?

Naším cieľom je splniť všetky predstavy klienta. Snažíme sa, aby vybavil a našiel to, čo potrebuje takpovediac pod jednou strechou. Okrem výzdoby svadobnej tabule, výzdoby interiéru či exteriéru, svadobného obradu, ponúkame služby kvetinovej výzdoby, služby kameramanov, hudobnej produkcie, fotografov a taktiež všetky doplnky ako sú svadobné menu, darčeky pre hostí a pod. A ako jediná agentúra v našom regióne ponúkame koordináciu na svadbách, spojenú s programom a hlavne v modernejšom, ale zároveň romantickom duchu.

V čom sa odlišujete od iných agentúr?

Každá z nás pracuje s iným inventárom a ponúka iné služby, ktoré sa nedajú porovnať. Ak nás klient osloví, musí byť vidieť veľký rozdiel medzi bežným hotelovým prestieraním a našou výzdobou. Pracujem a venujem sa čisto len tejto práci a disponujem veľkým množstvom dekorácií, preto som presvedčená, že žiadne zariadenie nedokáže ponúknuť klientovi to, čo naša agentúra.

Majú snúbenci rátať aj so siahnutím hlbšie do vrecka, keď sa rozhodnú pre voľbu agentúry?

Veľmi často sa rozpráva o agentúrach, ktoré ponúkajú komplexné služby ako o drahej agentúre. Ak my zabezpečíme klientovi napríklad svadobné menu, menovky, darčeky pre hostí, sú to veci, ktoré by si riešil možno aj sám a samozrejme za ne aj zaplatil. Preto by si mal klient porovnať, čo v danej agentúre za dané financie dostáva, s čím pracuje agentúra. Aké materiály používa, pretože to je najdôležitejšie pri celkovej cene výzdoby.

Čo je dnes in a naopak, čo sa už nenosí?

Obdobie samopríprav a riasenie organzovej rolky v strede stola je dávno preč. Moderné trendy sa uberajú iným smerom, hladké a čisté sú línie moderného stolovania, žiadne plastové fľaše a plné taniere koláčov po stoloch, slúžia na to nápojové stoly či bary, candy bary a iné. Populárnymi sa stávajú aj tematické svadby – retro štýl, vintage štýl, romantický štýl a ďalšie. Nevesta má k dispozícií veľa z netradičného materiálu – pštrosie perá, krištáľové stojany, saténové dekoračné obrusy, 40 farieb saténových mašlí a korzetové mašle. Novinkou v našej ponuke sú chiavari stoličky a zlaté a strieborné klubové taniere, ktoré môžu vidieť naši klienti v platinových svadbách v televízii.

Stretli ste sa už aj s netradičnými požiadavkami klientov, ktoré by vás zaskočili alebo nie sú takpovediac tradičné?

Robili sme svadby aj vo vysokohorskom prostredí, keď sa vydávala majiteľka Zamkovského chaty a robili sme svadbu pred chatou pod limbou a srdce, na ktorom stáli novomanželia, sme vystielali machom. Robili sme svadbu aj na Chate pri Zelenom plese a pri oboch svadbách sme si museli materiál aj vyniesť na vlastných chrbtoch 🙂

Za veľkou mlákou si už svadbu bez agentúry nevedia ani predstaviť. Čo však Slováci? Nie sú voči nej skeptickí?

Slováci sú prístupní svadobným agentúram, len často majú pocit, že je to veľmi drahá záležitosť a že nie sú schopní si tieto služby zaplatiť. Opak je však pravdou. Nesmierna úspora času a ušetrenie peňazí pri dobrom výbere dodávateľov im fakticky prostriedky za naše služby vracia naspäť. Len sa toho nesmú báť a navštíviť našu agentúru.

Čo by ste poradili mladým snúbencom pred ich veľkým dňom?

Snúbenci robia svoju svadbu prvýkrát a ja zhruba 50 x ročne. Veľmi rada im pomôžem, poradím, ako zvládnuť ich veľký deň. Vždy sa im snažím povedať, aby si zvážili každý krok, pretože idú na živo, je to live a nedá sa to vrátiť späť, aby si svadobný rozpočet rozdelili tak, aby bola ich svadba ako celok krásna a nezabudnuteľná, aby sa nevyšťavili pri výbere drahého hotela, hudby, kameramana či fotografa, aby vyberali dobrých dodávateľov a aby sa dokázali zmestiť rozumne do svojho rozpočtu.

Máte aj kamennú prevádzku?

Ja osobne mám svoj priestor, mám svoju agentúru, kde pozývam všetkých svojich klientov, aby sme si spoločne sadli, porozprávali sa a spolu vybrali to, čo sa im páči a tak pripravili ich danú akciu. U mňa si to môžu pozrieť, chytiť do ruky, a navyše, vieme to nadekorovať priamo v agentúre. Ponúkame služby nenáročným ale aj náročným klientom, aj vaša akcia môže byť s nádychom luxusu. KONTAKT: Agentúra HARLEKYN, Nám. sv. Egídia 50, Poprad, 0903 991 303

Pripravujete aj nejakú inú akciu v najbližšej dobe?

Najbližšou našou akciou a takisto našou srdcovkou je 5. ročník Reprezentačného valentínskeho plesu, ktorý sa koná 14.2.2015 v pre­krásnych priestoroch Tatranskej galérie v Poprade. Hostí čaká úžasná zábava, vynikajúce jedlo a krásne ceny v tombole. Okrem toho budeme zdobiť veľké plesy vo Vysokých Tatrách a v okolí Popradu.

Viac info o plese aj agentúre nájdete na web stránke www.svadbapoprad.sk

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.