Služby

Naša agentúra Harlekyn vám ponúka širokú škálu služieb, a to od úvodného stretnutia, výberu vhodného miesta pre váš veľký deň, výber ďaľších dodávateľov, spracovania konceptu, vypracovania ponuky, realizovania svadobnej výzdoby, kvetinovej výzdoby, svadobného obradu, svadobnej kytice, tlačovín, dekorovania interiérov aj exteriérov. Veľmi radi vám poradíme, pomôžeme pri výbere fotografa, kameramana, hudby, candy baru a p. Tešíme sa na stretnutie s vami. Príďte nám povedať vaše predstavy a všetko nechajte na nás. Staň sa aj ty našou nevestou.

Slávnostná dekorácia

Dekorácie sály a prenájom jednotlivého inventáru

Poznáte ten pocit, keď ste ako malé dievčatko snívali o krásnych šatách pre princeznú? A práve nastal čas, keď si môžete splniť sny o rozprávkovej svadbe. Ponúkame Vám kompletné dekorovanie interiéru, svadobnej tabule, exteriéru, svadobného obradu. S našimi skúsenosťami a kreativitou zorganizujeme svadbu Vašich snov. V prípade, že sa rozhodnete dekorovať si sálu sami, a jednotlivý inventár nebudeme práve potrevovať, môžeme vám ho zapožičať.

kvetinova-vyzdoba

Kvetinová výzdoba

Kvetinová výzdoba sály, výzdoba svadobného obradu, kvetinové aranžmány do interiéru, exteriéru, svadobné kytice, pierká, výzdoba svadobného auta.

Služby fotografa, kameramana, hudobnej produkcie a miesto svadby

Staňte sa našou nevestou a my Vám poradíme a zabezpečíme kvalitných dodávateľov, aby ste mali krásnu spomienku na Vašu svadbu. Nerobte si starosti s hotelom alebo reštauráciou.

Nevesta - svadobná výzdoba

Zasadací poriadok, svadobné menu, menovky, darčeky pre hostí

Ponúkame vám doplnkové služby ako je príprava svadobného menu, menoviek, darčekov pre vašich hostí.