Služby

Svadba nie je len o improvizácii a svadobnej výzdobe. Svadobný deň je o detailoch, kreativite a profesionalite. Preto je dôležitý prístup svadobnej agentúry a vy máte možnosť si vybrať naozajstného profesionála. My Vám ponúkame okrem zodpovednej a precíznej práce, skutočnú kreativitu, nápaditosť. Vašich hostí privítame, Vás uvítame v štýle, aký si vyberiete. Všetko pripravíme s hudobným doprovodom v nádherných kostýmoch. Úvodné privítanie odmoderujeme, pripravíme Vám príhovor - úvodné slovo taktiež v štýle, aký si vyberiete. Všetky detaily si preberieme v našej svadobnej agentúre, v príjemnom prostredí, navštívte nás a my Vám splníme Vaše sny za bezkonkurenčné ceny.

Teší sa na Vás Janka

Slávnostná dekorácia

Dekorácie sály a prenájom jednotlivého inventáru

Poznáte ten pocit, keď ste ako malé dievčatko snívali o krásnych šatách pre princeznú? A práve nastal čas, keď si môžete splniť sny o rozprávkovej svadbe. Ponúkame Vám kompletné dekorovanie interiéru, svadobnej tabule, exteriéru, svadobného obradu. S našimi skúsenosťami a kreativitou zorganizujeme svadbu Vašich snov. V prípade, že sa rozhodnete dekorovať si sálu sami, a jednotlivý inventár nebudeme práve potrevovať, môžeme vám ho zapožičať.

koordinator

Svadobný koordinátor

Svadba bez stresu a trapasov? Sme tu pre Vás so službou svadobného koordinátora. Vašich hostí usadíme, veľkolepo privítame mladomanželov. Slávnostný príhovor, nezabudnuteľný prípitok, program pre hostí aj deti. Nenechávajte starosti na rodičov a priateľov, užite si tento jedinečný deň. Dovoľte nám rozmaznávať Vás, je tu pre Vás Váš wedding planner.

Služby fotografa, kameramana, hudobnej produkcie a miesto svadby

Staňte sa našou nevestou a my Vám poradíme a zabezpečíme kvalitných dodávateľov, aby ste mali krásnu spomienku na Vašu svadbu. Nerobte si starosti s hotelom alebo reštauráciou.

Nevesta - svadobná výzdoba

Kvetinová výzdoba, Svadobné menu, Menovky, darčeky pre hostí

Ponúkame vám doplnkové služby ako je príprava svadobného menu, menoviek, darčekov pre vašich hostí.