Hodnotenia zákazníkov

Všetko úsilie vynakladáme pre Vás, našich zákazníkov. Vaša spokojnosť a Haše hodnotenia nás posúva ďalej.


S pani Jankou bola vyborna spolupráca, je veľmi milá, precízna, kreativna, spolahľivá ma cit pre detail. Ako naša koordinátorka mala veľký úspech, všetci si ju pochvaľovali. To čo robí, robí na 10 0% a preto bol náš deň D nezabudnuteľný a plný zážitkov.

Jana Orolínová

Krásny mesiac lásky sme odštartovali nádhernou svadbou vo Vysokých Tatrách v hoteli Morava 9.5.2015. Našou nevestou bola veľmi jemná, romantická Janka a ženíchom veselý, vždy usmiaty, precízny Michal. Okrem výzdoby svadobnej sály som pripravovala pre našich mladomanželov aj program, prípitok, príhovor a koordináciu. Hostia boli veľmi vnímaví a zapájali sa do programu a spolu aj s deťmi vytvorili nádhernú a nezabudnuteľnú atmosféru .Bola to krásna svadba a ja Janke a Michalovi ďakujem, za dôveru, milé slová, ďakujem, že som mohla byť súčasťou vášho svadobnéh dňa.

Jana Dutková

So službami svadobnej agentúry HARLEKYN sme boli veľmi spokojní, korektný a milý prístup od pani Dutkovej. Sme veľmi vďačný za krásnu výzdobu, ktorú nám urobila. Hostia boli nadšení. Ďakujeme veľmi pekne.

Kostolníkovci

23.5.2015 bol opäť jeden deň výnimočný a to pre našich mladomanželov. Svadobnú sálu v Spolcentre Svit sme vyzdobili našími najnovšími trendovými taftovými obrusmi, krásnym strieborným glitrovým obrusom, svietnikmi s krištálikmi. Trendovou ozdobou boli aj strieborné klubové taniere a samozrejme pekná farebná kombinácia striebornej a slabučko fialkovej. Veľmi sa teším, že opäť naši snúbenci si nechali poradiť a dovolili nám vytvoriť luxusnú, romantickú svadobnú výzdobu.

Mladomaželom Kostolníkovcm zo srdiečka ďakujeme a prajeme všetko najlepšie do spoločného života.

Jana Dutková

Nádherná výzdoba. Nechali sme ju celú na pani Janku a bolo to dobré rozhodnutie. Ja som bola úplne nadšená a takú krasne vyzdobenú sálu som predtým nikdy nevidela. Pani Janka, veľmi pekne Vám ďakujeme, aj za to, ze ste nas presvedčili, že čokoládovo-ružová je dobrý nápad 🙂 Na Slovensku sme sa už žiaľ nestihli stretnúť a dostávam sa k tomu až teraz Vám napísať, ale o to úprimnejšie ešte raz ďakujem a prajem Vám ešte veľa tak veľmi spokojných neviest ako som bola ja 🙂

Darina Wolf

Konečne som sa dostala k tomu aby som mohla poďakovať Dutkovej Janke za spoluprácu na našej svadbe.Výzdoba bola ako z rozprávky - dokonalá, kvetinová výzdoba od Slávka Šebesta - Kvety Viktor, nič krajšie som fakt nevidela..splnili ste moje očakávania a aj kvôli Vám sa stal naš deň nezabudnuteĺný. Ďakujeme.

Livka a Martin

Pani Janka je hotovy anjel. Neskutocne mila a ustretova osoba, ktora nam pripravila dych vyrazajucu vyzdobu. Ta bola este krajsia ako ta v predstavach. Kazdej neveste vrelo odporucam pani Janku aj ku koordinacii vasho velkeho dna. Tomu nasmu vniesla velky kus noblesy a zabavy. Jej krasne slova nas dojalii, hry vsetkych hosti pobavili a nam zanechali v srdciach jednu nezabudnutielnu spomienku 🙂 velka vdaka a poklona pred vasou pracou, do ktorej vkladate celu svoju dusu.

Andrea a Migel

Svadobná výzdoba neodmysliteľne patrí k jedným z najdôležitejších vecí, ktoré je potrebné zabezpečiť. Nám sa to podarilo vďaka úžasnému človeku - Janke Dutkovej. Keď som vošla do vyzdobenej sály kaštieľa Fričovce, takmer som prestala dýchať na chvíľu...bola som v nemom úžase...taká krása a noblesa...Jednoduché, dokonale zladené a evidentne vyzdobené s láskou a radosťou...Všetka česť pani dekoratérke, ktorá pristupuje k svojej práci naozaj zodpovedne a komunikujete s človekom nie len ako so zákazníkom, ale predovšetkým ako s priateľom. Je úžasná, milá, priateľská a ochotne svojim nevestám vychádza v ústrety...Pri organizovaní našej svadby som sa nestretla s takým ochotným a ústretovým anjelom ako je Janka. Všetko bolo dokonalé, vrátane sviečok, servítok, návlekov na stoličky, váz a štól...K štýlu kaštieľa perfektne odhadla, čo sa tam hodí a čo ešte viac zvýrazní jeho noblesu. Želáme Vám všetkým, ktorí sa budete brať, aby ste mali toľko šťastia, aby Vám svadobnú výzdobu robila práve Janka Dutková

Anička a Peter

Pani Dutková,

Je úžasné vedieť, že vrámci Popradu sa dá nájsť agentúra, ktorá je spoľahlivá, nápaditá, originálna a profesionálna.
Veľmi pekne Vám chceme poďakovať za príjemný prístup, za všetku námahu a nakoniec za ten úžasný výsledok v náš svadobný deň 10.10.2015.
Výzdoba svadobnej sály predčila naše očakávania a všetci hostia boli nadšení prepracovaním detailov, zasadacím poriadkom, originálnym meníčkom podľa mena, jazyka a prípadnej diety, klubovými taniermi, farebnou zladenosťou a krásnou kvetinovou výzdobou, ktorá sálu dozdobila i svojou vôňou.
Nádhera.
Za finálnym výsledkom stálo mnoho konštruktívnych rozhovorov, rád, upresnení, nápadov… ďakujeme že ste bola trpezlivá a zvládla to s nami.
Na spolupráci nebol žiaden zádrhel ani prekvapenie, všetko ste pripravila podľa dohody, dokonca nad jej rámec. Naviac s veľmi príjemným prístupom.
Za Vašou prácou je vidieť množstvo skúseností a zároveň Váš neustály záujem o nové trendy, ktoré viete veľmi vkusne zladiť. Dokážete pracovať s nápadom a krásne ho dotvoriť.
Myslíme, že vsetci ktorí mali možnosť s Vami spolupracovať nám dajú zapravdu a tým, ktorí o spolupráci uvažujú, Vás možeme len doporučiť.

Ďakujeme!!
Jana a Ivan

S pani Dutkovou sme boli nadmieru spokojný. Svadobná výzdoba sály vďaka jej citu pre detail, precíznosť a kreatívnosť bola úžasná. Nikdy predtým sme takúto krásnu výzdobu sály nevideli. Profesionálny prístup spolu s milým úsmevom, ktorý pani Dutkovej nikdy nechýba pri osobných stretnutiach nás presvedčil zavolať ju aj ako svadobnú koordinátorku. Vďaka jej službám bol náš deň výnimočný 🙂

ĎAKUJEME!
Mirka Tatarková

20160402_154236