Hodnotenia zákazníkov

Všetko úsilie vynakladáme pre Vás, našich zákazníkov. Vaša spokojnosť a Vaše hodnotenia nás posúvajú ďalej.

logo1

Milá pani Janka z celého srdiečka Vám chceme poďakovať za nádhernú svadbu, ktorú sme aj vďaka Vám mali ste úžasná žena a počas celej prípravy našej svadby až do dňa konania sme vedeli, že ju pripravíte DOKONALO J čo sa nám aj POTVRDILO ❤️ svadobná výzdoba bola prenádherná až dychberúca ? a Vaša účasť na našej svadbe nesmela chýbať ? ďakujeme za prekrásny príhovor, koordináciu aj úžasný program, na ktorom sme sa všetci poriadne bavili ? JEDNO VEĽKÉ ĎAKUJEME ? ste skvelá ?

Budúcim nevestám vrelo odporúčam Svadobnú agentúru Harlekyn ❤️ VYBERTE SI NAJLEPŠÍCH ?
Timka a Peťo Majerovci ❤️

So službami svadobnej agentúry HARLEKYN sme boli veľmi spokojní, korektný a milý prístup od pani Dutkovej. Sme veľmi vďačný za krásnu výzdobu, ktorú nám urobila. Hostia boli nadšení. Ďakujeme veľmi pekne.

Kostolníkovci

S pani Jankou bola vyborna spolupráca, je veľmi milá, precízna, kreativna, spolahľivá ma cit pre detail. Ako naša koordinátorka mala veľký úspech, všetci si ju pochvaľovali. To čo robí, robí na 10 0% a preto bol náš deň D nezabudnuteľný a plný zážitkov.

Jana Orolínová

Milá pani Janka, chcem sa Vám z celého srdca poďakovať za Vašu prácu ❤️❤️❤️ aj vďaka Vám bol náš deň prenádherný vďaka Vám som pochopila ,že naozaj "všetko je možné" ,aj svadba ako z rozprávky ,aj svadba ako z filmu všetci hostia boli doslova očarení atmosférou ,ktorú ste vytvorili v sále aj počas obradu. Nikdy nezabudnem ako ste nám pomohli, prajem Vám veľa dobrých ,príjemmých neviest a veľa síl a chuti do ďalšej roboty ! ❤️❤️❤️
Z celého srdca ďakujú Katka a Tomáš

Pani Janka je hotovy anjel. Neskutocne mila a ustretova osoba, ktora nam pripravila dych vyrazajucu vyzdobu. Ta bola este krajsia ako ta v predstavach. Kazdej neveste vrelo odporucam pani Janku aj ku koordinacii vasho velkeho dna. Tomu nasmu vniesla velky kus noblesy a zabavy. Jej krasne slova nas dojalii, hry vsetkych hosti pobavili a nam zanechali v srdciach jednu nezabudnutielnu spomienku 🙂 velka vdaka a poklona pred vasou pracou, do ktorej vkladate celu svoju dusu.

Andrea a Migel

Nádherná výzdoba. Nechali sme ju celú na pani Janku a bolo to dobré rozhodnutie. Ja som bola úplne nadšená a takú krasne vyzdobenú sálu som predtým nikdy nevidela. Pani Janka, veľmi pekne Vám ďakujeme, aj za to, ze ste nas presvedčili, že čokoládovo-ružová je dobrý nápad 🙂 Na Slovensku sme sa už žiaľ nestihli stretnúť a dostávam sa k tomu až teraz Vám napísať, ale o to úprimnejšie ešte raz ďakujem a prajem Vám ešte veľa tak veľmi spokojných neviest ako som bola ja 🙂

Darina Wolf

Svadobná výzdoba neodmysliteľne patrí k jedným z najdôležitejších vecí, ktoré je potrebné zabezpečiť. Nám sa to podarilo vďaka úžasnému človeku - Janke Dutkovej. Keď som vošla do vyzdobenej sály kaštieľa Fričovce, takmer som prestala dýchať na chvíľu...bola som v nemom úžase...taká krása a noblesa...Jednoduché, dokonale zladené a evidentne vyzdobené s láskou a radosťou...Všetka česť pani dekoratérke, ktorá pristupuje k svojej práci naozaj zodpovedne a komunikujete s človekom nie len ako so zákazníkom, ale predovšetkým ako s priateľom. Je úžasná, milá, priateľská a ochotne svojim nevestám vychádza v ústrety...Pri organizovaní našej svadby som sa nestretla s takým ochotným a ústretovým anjelom ako je Janka. Všetko bolo dokonalé, vrátane sviečok, servítok, návlekov na stoličky, váz a štól...K štýlu kaštieľa perfektne odhadla, čo sa tam hodí a čo ešte viac zvýrazní jeho noblesu. Želáme Vám všetkým, ktorí sa budete brať, aby ste mali toľko šťastia, aby Vám svadobnú výzdobu robila práve Janka Dutková

Anička a Peter

Pani Dutková,

Je úžasné vedieť, že vrámci Popradu sa dá nájsť agentúra, ktorá je spoľahlivá, nápaditá, originálna a profesionálna.
Veľmi pekne Vám chceme poďakovať za príjemný prístup, za všetku námahu a nakoniec za ten úžasný výsledok v náš svadobný deň 10.10.2015.
Výzdoba svadobnej sály predčila naše očakávania a všetci hostia boli nadšení prepracovaním detailov, zasadacím poriadkom, originálnym meníčkom podľa mena, jazyka a prípadnej diety, klubovými taniermi, farebnou zladenosťou a krásnou kvetinovou výzdobou, ktorá sálu dozdobila i svojou vôňou.
Nádhera.
Za finálnym výsledkom stálo mnoho konštruktívnych rozhovorov, rád, upresnení, nápadov… ďakujeme že ste bola trpezlivá a zvládla to s nami.
Na spolupráci nebol žiaden zádrhel ani prekvapenie, všetko ste pripravila podľa dohody, dokonca nad jej rámec. Naviac s veľmi príjemným prístupom.
Za Vašou prácou je vidieť množstvo skúseností a zároveň Váš neustály záujem o nové trendy, ktoré viete veľmi vkusne zladiť. Dokážete pracovať s nápadom a krásne ho dotvoriť.
Myslíme, že vsetci ktorí mali možnosť s Vami spolupracovať nám dajú zapravdu a tým, ktorí o spolupráci uvažujú, Vás možeme len doporučiť.

Ďakujeme!!
Jana a Ivan

S pani Dutkovou sme boli nadmieru spokojný. Svadobná výzdoba sály vďaka jej citu pre detail, precíznosť a kreatívnosť bola úžasná. Nikdy predtým sme takúto krásnu výzdobu sály nevideli. Profesionálny prístup spolu s milým úsmevom, ktorý pani Dutkovej nikdy nechýba pri osobných stretnutiach nás presvedčil zavolať ju aj ako svadobnú koordinátorku. Vďaka jej službám bol náš deň výnimočný 🙂

ĎAKUJEME!
Mirka Tatarková